Pressiteade

Suuperede liit ja Apotheka alustavad heategevusega

Apotheka apteek Solarises
Internet

Eesti Lasterikaste Perede Liit ja Apotheka apteegid alustavad homme, 1. detsembril kuu aega kestva heategevuskampaaniaga „Kingime suurperedele tervist!". Selle eesmärk on väärtustada Eesti lasterikkaid peresid ning kinkida suurperedele tervist.

Apotheka apteekides on detsembrikuu vältel kogumiskastid, kuhu saavad kõik apteegikülastajad soetada suurperede jaoks vajalikke tervisetooteid – vitamiine, toidulisandeid, esmaabitarbeid ning muud apteegikaupa, millest on kindlasti abi suurperede laste elukvaliteedi parandamisel.

Vajalike toodete leidmiseks saab nõu küsida apteekrilt, samuti leiab apteegist ka sellekohaseid viiteid, ent alati on võimalik alternatiivina peredele annetada Apotheka kinkekaart.

„Apotheka algatus on märkimisväärne – lisaks sellele, et nende meeskond panustab ise heategevusse, kutsuvad nad ka teisi märkama ja hoolima. Nõnda ongi igal Eestimaa inimesel võimalik panustada kõige suuremate perede tervisesse,“ ütles MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

„Suurpered tunnetavad üsna valusalt, mida viirused perekonnas kaasa toovad – kui üks laps haigestub, jäävad tihti ka kõik teised haigeks. See aga tähendab vanematele töölt eemalejäämist, mis omakorda mõjutab pere eelarvet ja igapäevast toimetulekut. Heast tervisest saab kõik alguse,“ tõdes Õunap.

„Apotheka jaoks on inimeste terveks jäämine sama oluline kui terveks saamine. Soovime kaasa aidata Eestimaa lasterikaste perede heale käekäigule, tunnustada nende perede emasid ja isasid, kes annavad lastevanematena suurima panuse järeltulevate põlvede väärtuste ja hoiakute kujundamisel ja kinkida neile tugeva tervise,“ ütles Apotheka juhatuse liige Marika Pensa.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.