4 detsember 2015 08:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastefond toetab kopsuhaigusega väikelapsele eritoidu ostmist

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond abistab lapsi annetajate toel.  Foto: Andras Kralla

SA TÜ Kliinikumi Lastefond aitab oma püsiannetajate toel alates uuest aastast tasuda kroonilist kopsuhaigust põdeva 1-aastase Viktoria spetsiaalse toidusegu eest.

Sügavalt enneaegsena (24. rasedusnädalal) sündinud tüdruk vajab kopsuhaiguse ja hingamisteede stenoosi tõttu ööpäevaringselt lisahapnikku, kosude öist ventileerimist ning sondi kaudu toitmist.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee