7 detsember 2015 12:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Mullu hüvitas haigekassa ligi 15 000 välismaalaste raviarvet

Foto: Scanpix/Caro

Eestis osutati möödunud aastal haigekassa kaudu ravi mõnes teises Euroopa riigis kindlustatud isikutele 14 675 juhul, selgub Eesti Haigekassa andmetest.

Enim osutatud raviteenuste arveid või soodusretseptide arveid on esitanud soomlased - neile on osutatud raviteenuseid 9122 juhul ehk 62 protsendil kõigist haigekassast läbi läinud juhtudest, kirjutas Postimehe terviseportaal.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee