9 detsember 2015 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Seljaajusongaga sündinud pisipoiss saab annetajate toel uued ortoosid

Foto: Lastefond

TÜ Kliinikumi Lastefond aitab oma oma annetajate toel osta kolmeaastasele Vladimirile vajalikud kõnniortoosid ja ortopeedilised jalatsid, mis võimaldavad tal säilitada seniste abivahenditega saavutatud kõnnioskust.

Vladimir sündis seljaajusonga ja alakeha halvatusega, mistõttu vajab laps eakohase arengu toetamiseks ortoose, ortopeedilisi jalatseid ja korrigeerivaid jalatugesid. Abivahendid võimaldavad halvatud jalgade kõndimisvõimet võimestada.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee