PJV Hooldusravi saatis haigekassale märgukirja

Rekonstrueeritud Keila haigla
Rekonstrueeritud Keila haigla

PJV Hooldusravi juhatuse liige Lee Padrik saatis sotsiaalministeeriumile ja haigekassale märgukirja, kus annab teada, et Keila haigla osaline rekonstrueerimine on lõppenud ja palub arvestada 2016. aastal PJV Hooldusravile vajalikuna suurema ravijuhtude mahuga.

Kirjas tuuakse välja, et PJV Hooldusravi on teostanud ja lõpetanud Keila haigla osalise rekonstrueerimise projekti elluviimise. Nad märgivad, et vastavalt Vabariigi Valitsuse 03.12.2009. a. korraldusele nr. 519 (Meetme Õendus- ja hooldusteenuste infrastruktuuri arendamine investeeringute kava kinnitamine muutmine“) oli projekt kinnitatud kuuluvana investeeringute kavasse ning kasutas Euroopa Regionaalarengu Fondi vahendeid riigieelarve kaudu summas 3 880 893,03 eurot millele lisandus omafinantseering summas 4 261 155,97. Lisaks tehti omafinantseering haigla ja üldhooldekodu sisustusse 780 150 eurot.

PJV Hooldusravile on väljastatud tervishoiuteenuste tegevusluba, millega on tunnustatud haigla vastavalt varustatuks nii personali, seadmete kui ruumidega. Haigla taristu kasutuselevõtuks ja eurotoetuse sihipärase kasutamise tagamiseks on vajalik statsionaarse õendushoolduse maht aastas, 26 ööpäeva pikkuse ravijuhtude puhul, 2666 ravijuhtu.

Euroopa Regionaalarengu Fondi raha kasutamine nõuab peale projekti valmimist 5 aasta jooksul taristu kasutamist lähtuvalt sihtotstarbest.

Haigla juhtkond palub haiglataristu sihtotstarbelise kasutuselvõtu tagamiseks arvestada PJV Hooldusravile vajaliku mahuna 2016. aastaks 26 ööpäeva pikkuse ravijuhtude puhul 2666 statsionaarset õendusravi juhtu.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.