• 29.12.15, 09:58
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Järgmisel aastal on paljud riigipühad nädalavahetusel

Kui mullu ja tänavu langes tööpäevadele 12 riigipühast enamik, siis järgmisel aastal kõigest pooled, kirjutab Äripäev.
Järgmisel aastal on paljud riigipühad nädalavahetusel
Aastad 2014 ja 2015 olid töötajatele soodsad, sest riigipühad langesid valdavalt tööpäevadele. Kui mullu sai nii vabaks koguni kümme tööpäeva, siis tänavu üheksa. Seejuures rohkem kui kümme riigipüha ei lange kunagi tööpäevadele, sest kaks riigipüha (ülestõusmispüha ja nelipühad) on kalendris alati pühapäeval.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 14:06
Digitaliseeritud tekstiilid – üks alahinnatuim kokkuhoiukoht tervishoius
Regionaalhaigla digipööre tekstiilide halduses on näide sellest, kuidas digitaliseerimisega on võimalik vältida ohte ning tänu andmetele on selge ülevaade tekstiilivajadusest. Eesti suurim haigla on selle valdkonna digipöörde ja tekstiililahenduste edulugu: „Kui teekonda alustasime, küsisime endalt, kas see on innovatsioon või paratamatus,“ räägib Tõnu Talisainen, Regionaalhaigla haldusteenistuse juhataja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele