29 detsember 2015 08:27
Jaga lugu:

Lastehaigla parimaks arstiks tunnistati Anne Kleinberg

Foto: Lastehaigla

Tallinna Lastehaigla jõuluhommikul tehti teatavaks aastapreemia laureaadid 2015.

Parim lastehaigla arst 2015 on psühhiaatriateenistuse juhataja Anne Kleinberg, kelle üks selle aasta panus on Laste Vaimse Tervise Keskuse avamisega seotud. Samas on tema haare on laiem ja ulatub eriala arendama terves riigis., kõrgelt hinnatud ka patsientide seas. ning parimaks noorõeks vastsündinute ja imikute osakonna multitalendist õde Darja Ahmarova.

Parimaks noorarstiks on Peterburi juurtega, haiglale ning erialale uut hingamist toonud kõrva-nina-kurgutohter Andrei Antonov

Parimaks õeks valiti 30 aastat neuroloogiaosakonnas töötanud, uurimistöödes osalev, pühendnud ning "tööga abielus" Ljubov Proštšalõkina

Preemiakomisjoni esimees Merike Martinson ütles, et sel aastal oli komisjoni ees eriti raske ülesanne teha valikuid õe ning noore arsti kategoorias, sest kaalukausil oli palju väga häid kandidaate korraga.Kaunite kunstide metseenina oli Tiit Kõuhkna hoolitsenud ka jõuluhommiku muusikalise poole eest. Palu Bachist Pärdi ja Uiboni esitasid Mari-Liis Uibo viiulil ja kontratenor Ka Bo Chan.

 

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee