18 jaanuar 2016 08:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pildid: tervishoid sai tagasi 21 õde

Foto: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

Möödunud neljapäeval toimus Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis „Õed tagasi tervishoidu“ projekti pidulik lõpetamine. Projekti raames läbi viidud koolitus valmistas õendussektoris pikemat aega mittetöötanud õdesid ette õe teooria- ja praktikaeksamiks, et nad tööturule tagasi tuua.

Viimastel aastatel on õdede väljaränne Eestist suurenenud ja paljudes tervishoiuasutustes ei jätku õdesid piisaval arvul. Üheks lahenduseks on tuua Eesti tervishoidu tagasi õdesid, kes on õe kutsetööst eemal olnud. Teoreetiline ja praktiline koolitus „Õed tagasi tervishoidu“ andis võimaluse tuua tööturule tagasi 21 õde, kes ei olnud tervishoiutöötajate riiklikusse registrisse kantud ega töötanud õena.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee