Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ida-Viru keskhaiglas seoti eakas patsient voodi külge kinni
Hingamisraskustega 93aastane Sillamäe elanik viidi möödunud reedel kiirabiga Ida-Viru keskhaiglasse, kus ta toimetati pulmonoloogiaosakonda ravile.
Foto: Scanpix/Caro
Teda järgmisel päeval vaatama läinud lapselaps, kes avastas, et haigel vanainimesel olid mõlemad käed randmetest voodi külge kõvasti kinni seotud, on haiglapersonali sellisest käitumisest šokis, kirjutab Põhjarannik.
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.