2 veebruar 2016 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vähivastase võitluse liit: tervishoiutöötajate teadmised vähiravist vajavad ajakohastamist

Maailma Vähipäev 2016 kampaania poster.  Foto: Vähiliit

Sel neljapäeval, 4. veebruaril toimub iga-aastane rahvusvaheline vähi vastu võitlemise päev, mille mõttetera on sel aastal „Meie suudame. Mina suudan“. Kolm aastat vältav kampaania annab aimu, kuidas igaüks saab anda panuse vähktõve tekitatud üleilmse koormuse vähendamiseks.

Eesti Vähiliit ja Rahvusvaheline Vähivastase Võitluse Liit (Union for International Cancer Control, UICC) on selle tarbeks avaldanud infomaterjali „Meie saame – inspireerida muutust ja ise tegutseda“.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee