PERH kaotab tugipersonalist 43 ametikohta

PERHi juht Tõnis Allik
PERHi juht Tõnis Allik

Põhja-Eesti regionaalhaigla koondab 43 tugipersonali ametikohta, kuid see ei vähenda nende tegevusvõimekust, teatas haigla juht Tõnis Allik Õhtulehele.

Kärpetuhinas valitsus on soovitanud riigireformi edukaks kulgemiseks haiglatel tugipersonali koondada, Tartu Ülikooli kliinikumi puhul räägiti 85 töökoha ja Põhja-Eesti Regionaalhaigla puhul 80 töökoha koondamisest.

Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) juhatuse esimees Tõnis Allik ütles Õhtulehele, et PERHis korraldati personaliteenistuse ja juhatuse juhtimisel tugiteenistuste töötajate ametikohtade hindamine.

Mis osakondi/ameteid koondamiskirves täpselt puudutab, seda haigla ei ütle: "Peamiselt on muudatused seotud tegevuste vähendamise või lõpetamisega osas haigla hoonetest ja töökorralduse optimeerimisega."

Allik lisab, et samal ajal prognoosivad nad meditsiinipersonali arvu kasvu. Võrreldes tänavuse aasta alguse ja eelmise aasta juuli seisuga, on töötajate arv kasvanud 12 täisajaga töökohaga.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.