Mirjam Esperk • 8 märts 2016 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tervisetehnoloogia klaster innustab tervishoiuteenuseid muutma patsiendisõbralikumaks

Connected Health klastri juht Külle Tärnov.  Foto: Erakogu

10. märtsil teaduspargis Tehnopol toimuva seminari “Redesigning Health” eesmärk on inspireerida Eesti tervise valdkonna innovatsiooni osapooli uut moodi mõtlema ning leidma lahendusi tervishoiu tõhusamaks korraldamiseks.

Seminari esimeses osas tutvustavad külalised Soomest ja Rootsist konkreetseid projekte, mille tulemusena on teenuseid disain-mõtlemist kasutades ümber kujundatud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee