Pärnu linna teenetemärgi pälvib kolm arsti

Pärnu haigla taastus- ja järelraviosakonna juhataja Kaja Elstein pälvis teenetemärgi suurepärase ja hinnatud töö eest arstina ning kaasaaegse multidistsiplinaarse taastusravi eriala loomise ja arendamise eest.  Pilt 2013. aastast, mil Pärnu aasta teoks valiti Pärnu haigla taastusravi- ja heaolukeskuse ning psühhiaatriakliiniku avamine.
Pärnu haigla taastus- ja järelraviosakonna juhataja Kaja Elstein pälvis...

Pärnu linna volikogu otsustas läinud nädala lõpul tunnustada teenetemärgiga kümmet inimest silmapaistvate teenete eest, nende hulgas kolme Pärnu haigla arsti.

Pärnu haigla taastus- ja järelraviosakonna juhataja Kaja Elstein pälvis teenetemärgi suurepärase ja hinnatud töö eest arstina ning kaasaaegse multidistsiplinaarse taastusravi eriala loomise ja arendamise eest. 

Ortopeediaüksuse vastutavale vanemarst-konsultandile Aldin Talvingule omistati teenetemärk suurepärase ja hinnatud töö eest arstina ning ortopeedia eriala järjepideva arendamise ja õpetamise eest. 

Erakorralise meditsiiniabi teenistuse juhataja Marit Õun pälvis teenetemärgi suurepärase ja hinnatud töö eest arstina ning erakorralise meditsiiniabi eriala arendamise eest. 

Teenetemärgid antakse üle 9. aprillil Pärnu raekojas. 

Pärnu linna teenetemärki on antud 2007. aastast ning see antakse Pärnu linna tunnustusena füüsilisele isikule silmapaistvate teenete eest. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.