21. märts 2016
Jaga lugu:

Põdder: arstiabi efektiivsus on viidud viimse piirini

Jõgeva haigla juht Peep Põdder.  Foto: ÄP/Raul Mee

Haigekassa kärbete tõttu kahaneb Jõgeval ambulatoorse eriarsti abi veerandi võrra ja seetõttu tuleb osa haigeid suunata Tartu Ülikooli Kliinikumi tohtrite vastuvõtule.

Jõgeva haigla juht Peep Põdder selgitas, et Jõgeva haigla eriarstid on püüdnud haigega ajaliselt kõige efektiivsemalt tegutseda, mis tähendab, et ühele päevale planeeritakse kõik vajalikud uuringud ja visiidid, et patsient ei peaks mitu korda haigla vahet sõitma. Tartus ei pruugi kõik visiidid ja protseduurid ühe päevaga tehtud saada, vahendas Postimees ajalehte Vooremaa.

Haigla juhi sõnutsi on kliinikumil plaanis korraldada Jõgevalt saadetud patsientidele eraldi järjekord, kuid selle reaalsest teostusest Põdderil ülevaade puudub.

Tema sõnul on Eestis arstiabi efektiivsus viidud viimse piirini, mis tähendab, et  järgmiste kärbete korral hakkaks kannatama ka ravi kvaliteet.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee