Tallinna Tervishoiu Kõrgkool kutsub osalema Stephen Bradley tasuta loengul

Stephen Bradley
Stephen Bradley

Stephen Bradley töötab vaimse tervise õenduse lektorina Iirimaal asuvas Catherine McAuley School of Nursing and Midwifery’is. Tal on vaimse tervise valdkonnas pikaajalised kogemused ja eriti oluliseks peab ta vaimse tervise probleemide lahendamise olulisust noorema elanikkonna hulgas (15–25 eluaastat). Ta rõhutab ka teadus- ja arendustegevuse tähtsust ja seda, kuidas luua kogukonnas pere, sõprade ja naabrite eest hoolitsemiseks tugirühmi.

"Soovitame osaleda kõikidel asjahuvilistel, et saada osa Euroopas tunnustatud spetsialisti loengust. See on harukordne võimalus omandamaks uusi teadmisi aktuaalses valdkonnas ja seda täiesti tasuta. Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud!“ kommenteeris Bradley loengut Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli vaimse tervise õppejõud-õpetaja Marianne Annion. 

Loeng  annab ülevaate laste ja täiskasvanute enamlevinud psüühikahäiretest, nende ravist ja rehabilitatsioonivõimalustest ning suitsiidist ja selle ennetamise võimalustest. Õppetöö maht on 4 akadeemilist kontakttundi, mis toimuvad loengu ja rühmatöö vormis. Koolituse läbinu teab laste ja täiskasvanute enamlevinud psüühikahäireid, psüühikahäirete ravi- ja rehabilitatsioonivõimalusi, oskab hinnata suitsiidi ohumärke ning teab suitsiidi ennetamise võimalusi. Loeng toimub inglise keeles ning selle läbinule väljastatakse vastav eestikeelne tunnistus. 

Loengule on vajalik on eelnev registreerumine e-maili teel: kathlin.haak@ttk.ee.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.