Violetta Riidas • 29. märts 2016
Jaga lugu:

Tartu Tervishoiu Kõrgkool otsib rektorit

Foto: Sven Arbet

Haridus- ja Teadusministeerium on välja kuulutanud konkursi Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektori leidmiseks.

Kandideerima oodatakse juhte, kelle sooviks on kvaliteetset tervise ja heaolu valdkonna haridust pakkuva organisatsiooni juhtimise ja arendamise kaudu anda oma panus Eesti ühiskonna jätkusuutlikusse arengusse. Kandidaadilt nõutakse doktorikraadi või sellele vastavat kvalifikatsiooni, varasemat juhtimiskogemust, väga head eesti ja inglise keele oskust ning kõrgeid kõlbelisi omadusi.  

“Ootame kandidaati, kes on valmis muutma maailma, soovides olla tervise edendajana isiklikuks eeskujuks,“ sõnas Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 16 aastat juhtinud rektor Anneli Kannus. „Järgmine rektor peab olema tark ja tegus juht, kelle juhtimiskogemus ei pea tulema tervishoiust või kõrgharidusest. Kandidaadil peab olema soov astuda seni tallamata teedel ja pealehakkamine on pool võitu!“  

Rektori ametikoht on täitmiseks alates 1. juulist 2016 kuni 30. juunini 2021.  

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee