15 aprill 2016 12:30
Jaga lugu:

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool ootab tervisepäevale

Foto: Tallinna Tervishoiu Kõrgkool

19. aprillil kell 13-16 on kõik soovijad oodatud osalema Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli ja Eesti Õdede Liidu koostöös toimuva tervisepäeva loengutesse, töötuppa ja tervisenäitajate mõõtmisele (Kännu 67, Tallinn).

Kõik kohale tulnud inimesed saavad esmase ülevaate oma tervisenäitajatest ning häid nõuandeid oma eluviiside parendamiseks. Südame tervise eest hoolitsemine on aktuaalne teema nii noorte, keskealiste kui ka vanemate inimeste jaoks ja kasulikke soovitusi jagub igale vanusele,” ütles Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud ja Eesti Õdede Liidu Tallinna ning Harjumaa piirkonna juht Gerli Liivet.

Tervisepäeva loengute keskmes on liikumise, stressi, ravimite ning suutervise olulisus ja seos südametervisega. Lisaks mõõdetakse tervisenäitajaid, õpetatakse esmaabivõtteid ning võimalik on arutleda koos tervishoiu kõrgkooli õppejõudude ja üliõpilastega tervisliku toitumise ning liikumise üle. Kõrgkooli raamatukogus on avatud temaatiline fotonäitus ning võimalik on osaleda õpitoas, kus õpetatakse elustamise ABC-d.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee