3. mai 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haiglate liit: tervishoiu rahastamisele on aastaid ülalt alla vaadatud

Foto: Scanpix/Caro

Haiglate liit tänab sotsiaalministeeriumile saadetud kirjas võimaluse eest osaleda tervishoiu pikaajalise rahastamise töörühmas ja toob välja, et juba pikki aastaid on rahandusministeerium tervishoiu rahastamisele lähenetud riigieelarve koostamise tasemelt ülalt alla vaadates.

Kirjas seisab, et Eesti Haiglate Liit (EHL) mõistab, et koostöö ja läbirääkimised riigi tasandil on ministeeriumite ja erinevate valdkondade vahel keerukas protsess ning riigieelarvet mõjutavate otsuste tegemiseks tuleb jõuda kompromissideni, seda eelkõige rahandusministeeriumiga.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee