• 03.05.16, 11:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Ravimifirma kutsub osa saama tippkardioloogide loengutest

Ravimifirma Pfizer korraldab Eesti arstidele osasaamist kahe maailmanimega kardioloogi veebiseminarist, mis on keskendunud hüpertooniatõvele.
Professor Gianfranco Parati.
  • Professor Gianfranco Parati.
  • Foto: Internet
Veebiseminar fokusseerub vererõhu varieeruvusele (blood pressure variabililty e BPV). See annab ülevaate BPV mõistest ja mõõtmise meetoditest, arutleb BPV kontrollimise tähtuse üle kliinilises praktikas. Lisatud on konkreetsete ravijuhtumite kirjeldused. Üles on see ehitatud küsimuste-vastuste vormis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele