7 mai 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Häälehoidu tuleb tõsiselt suhtuda

ITK nina-kõrva-kurguarst Kristel Kalling teeb patsiendile larüngoskoopilist protseduuri.  Foto: ITK

Kord ütles üks kolleeg, et kuidas saaksidki õpetada, kui pole ise kogenud. Olen selle mõttega täiesti päri, sestap alustan sissejuhatuses lugu iseenda mälestustest patsiendina.

Minu esimene kogemus Ida-Tallinna Keskhaigla kõrva-nina-kurguhaiguste osakonnas oli patsiendina larüngoskoopia uuringutel umbes kolm aastat tagasi. Tundsin häälepaeltes kerget ebamugavustunnet väikeses oktaavis laulmisel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee