Triin Tabur • 1. juuni 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ühendameti idee jäi aplausita

Foto: Anti Veermaa

Osana riigireformist on kavas koondada ühe katuse alla terviseamet, ravimiamet ja Tervise Arengu Instituut. Ametite juhtidel selle plaani algatajaga üksmeelt aga ei ole, sest kuigi reformi mõte on vähendada dubleerivaid ja ebavajalikke tegevusi, näevad seniste asutuste juhid, et kattuvaid tegevusi praktiliselt ei ole ning koondumine superametisse teeb neile karuteene.

Rahandusministeeriumi eestvedamisel ja koostöös ministeeriumitega vaadatakse üle riigi avalikud ülesanded, et selgitada välja dubleerivad ja ebavajalikud tegevused asutustes. Selle aasta esimeses pooles on olulisim tegevus riigi ülesannete analüüsi läbiviimine, mis annab reformile edasise suuna. Tervisevaldkonnas viib selle analüüsi läbi BG-Konsultatsioonid OÜ eesotsas juhtimisekspert Jari Kukkoneniga.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee