17 juuni 2016 12:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ülekoormatus: eri ohuastmega psühhiaatrilised patsiendid ühes ruumis

Palat.  Foto: Raul Mee

Viljandi haigla psühhiaatriakliinikut plaanitakse laiendada, sest sundraviosakond on praegu üle koormatud.

Ehkki ühelt poolt tõdeb ka sotsiaalministeerium, et kohati oleks tarvis psühhiaatriahaiglates voodikohtade arvu tõsta, siis lahendust proovitakse leida pigem ambulatoorse ravi arendamises, kirjutas ERRi uudisteportaal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee