MMs-skandaaliga seotud Riina Raudsik loobub tööst

Jüri Tervisekeskus OÜ perearst Riina Raudsik.
Jüri Tervisekeskus OÜ perearst Riina Raudsik.

MMS-skandaaliga seostatud Jüri tervisekeskuse perearst Riina Raudsik loobub sügisel oma ametist.

Perearst Riina Raudsik teatas oma ajaveebis, et lõpetab töö alates 1. septembrist 2016, vahendas Postimees Tervis.

«Minu nimistu võtab üle noor, tubli arst ning lõpuks saan ma pühenduda sellisele tegevusele, mis mind on köitnud viimased 20 aastat,» kirjutas arst.

Dr Raudsiku arvates saavad kõik haigused alguse keha happelis-aluselise keskkonna ehk pH ebatasakaalust. Mida happelisem on keskkond, seda kergemini haigused tekivad.

Sodeeritud mineraalvesi aitab happelist keskkonda tasakaalustada ning Raudsiku sõnul isegi ravida kõrgvererõhutõve ning vähki.

Eelmise aasta sügisel algatas terviseamet kloordioksiidi (MMS) propageerinud kinnisesse Facebooki gruppi kuulunud perearst Riina Raudsiku suhtes menetluse, kuid tuvastas, et arst seda ei soovitanud. Eesti Arstide Liit arvas tohtri oma liikmeskonnast välja, kuigi arsti kinnitusel oli ta selles grupis vaid vaatleja.

Märtsi alguse seisuga oli arsti nimistus 1950 patsienti, kindlustatud isikuid 1784, kindlustamata 166. Terviseameti menetluse ajal lisandus sinna rohkem inimesi, kui lahkus.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.