Kadi Heinsalu • 19 juuli 2016 06:10
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tänavsuu: mõnda haiget me aidata ei saa

Fondi juht Toivo Tänavsuu  Foto: ÄP: Terje Lepp

Vähiravifond "Kingitud elu" saab palju abipalveid ja üksikutele on tulnud ka ära öelda. Fondi tegevjuht Toivo Tänavsuu selgitab, mis juhul nad aidata ei saa.

Vähiravifond “Kingitud elu” tegi esimese poolaasta kokkuvõtte, mille kohaselt kinkis fond lootuse, veel ühe õlekõrre ja tagas hädavajaliku ravi enam kui 30 eestimaalasele.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee