28 juuli 2016 09:58
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lastefond katab südamerikkega beebi ravireisi sõidukulud

Foto: SA TÜ Kliinikumi Lastefond

SA TÜ Kliinikumi Lastefond toetab rohkem kui 400 euroga pisikest Trevorit aidates tasuda tema Soome-ravireisi meditsiinilise transpordi kulud.

Peagi kahekuuseks saav Trevor sündis südamerikkega – suurte veresoonte täieliku ümberasetuse ehk transpositsiooniga. Tema seis oli kriitiline ning ta vajas kohest opereerimist. Kahjuks ei andnud Eestis teostatud operatsioonid aga piisavat tulemust, mistõttu sõidutati ta kiirabiga operatsioonile Helsingi Ülikooli Kliinikusse.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee