Violetta Riidas • 10. august 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstitudengid tahavad praktikale suurhaiglasse

Foto: Eiko Kink

Kuigi väiksemates haiglates võib saada motiveeritud juhendaja ja suure kogemuste pagasi, eelistavad viimase kursuse arstitudengid mina praktikale suurematesse haiglatesse.

«Siinkohal tuleb tõdeda, et oleme ise olnud vähe aktiivsed,» tõdes Narva haigla ülemarst Pille Letjuka. Narva haigla vastu ei tundnud mullu huvi ükski praktikant. Haigla on küll praktikantidest väga huvitatud, kuid ei ole seda sõnumit piisavalt hästi edastanud.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee