12. august 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Zika-viiruse antikehi on leitud ka Eesti inimestel

Zika viirus levib seni teada olevalt moskiitode kaudu.  Foto: Scanpix/Caro

Eestis on vähemalt üheksal inimesel tuvastatud Zika-viiruse antikehad, mis näitab, et nad võivad olla selle haigusega kokku puutunud.

Terviseameti teatel ei ole Eestis registreeritud ühtegi ägedas faasis Zika-juhtumit ning nende hinnangul ei ole vajalik teha Zika-viiruse testi, vaid pöörduda gripisümptomite korral perearstile, vahendas ERRi uudisteportaal saadet "Aktuaalne kaamera".

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee