Kadi Heinsalu • 20. september 2016
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

GALERII: Streigitund Magdaleena haiglas

Arstide liidu avalduse luges ette reumatoloog Maria Üprus.  Foto: Kadi Heinsalu

Hoiatusstreigiga on ühinenud ka ITK Magdaleena üksus, kus 9:15 kogunes haigla suurde saali üle poolesaja inimese. Arstide liidu avalduse luges ette reumatoloog Maria Üprus.

Magdaleena üksuse saali oli kella üheksaks kogunenud umbes 50 meedikut ja rahvast tuli üha juurde. Arstide liidu avalduse luges ette reumatoloog Maria Üprus.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee