3 oktoober 2016 08:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ukraina õppejõudud alustavad Tallinnas tegevusteraapia täienduskoolitust

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tudengid.  Foto: ÄP fototoimetus

Täna, 3. oktoobril kell 10.00 algab Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusteraapia täienduskoolitus kolmele tulevasele tegevusteraapia õppejõule Ukrainast, mis saab teoks tänu Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli, SA Ida-Tallinna Keskhaigla ja NATO/NSPA ühisprojektile.

Ukrainlased jäävad Eestisse 2. detsembrini ning selle kahe kuu jooksul on nende õpetajateks praktiseerivad tegevusterapeudid SA Ida-Tallinna Keskhaiglast ja tegevusteraapia õppetooli õppejõud Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolist. Koolituse tulemusena omandatakse oskused viia läbi tegevusteraapia praktikaid ning juhendada tegevusteraapia üliõpilasi kõrghariduse tasemel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee