8 juuli 2016 08:01
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolile laekus 1713 sisseastumisavaldust

Õed õppetööl. Keskel (mustas särgis) Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli juht Ülle Ernits.  Foto: Andres Haabu

Lõppes avalduste vastuvõtmine Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli.

„Tervishoiuvaldkonna eriala ei saa olla alternatiiv, vaid üksnes hoolikalt läbimõeldud ja valitud teekond tulevikku. Meie haridus peab andma elukutse ning rikastama Eesti tervishoiuvaldkonna töötajaskonda kompetentse ja motiveeritud personaliga,“ ütles kõrgkooli õppeosakonna juhataja Jaana Sepp. „Kuigi viimastel aastatel on gümnaasiumilõpetajaid vähem, võib tänavuse Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli suvise vastuvõtu lugeda edukaks – sisseastumiskonkursid olid suured ja lisaks värsketele üldhariduskoolide lõpetajatele oli kandideerijaid ka eriala vahetajate seas,“ lisas Sepp. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee