Triin Tabur • 10 oktoober 2016 09:45
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Siirdamisele eelneb hulk muid ravivõtteid

TÜ Kliinikumi südamekliiniku kardioloogiaosakonna juht ja vanemarst-õppejõud Märt Elmet  Foto: Eiko Kink

TÜ Kliinikumi kardioloogi Märt Elmeti sõnul on nii südamepumba paigaldus kui südamesiirdamine väga kallid ja keerukad ravivõtted.

“On loomulik, et patsiendid tunnevad selle ees teatavat hirmu ja teadmatust,” ütleb ta ja lisab, et ravivõimalustest informeerimine ja iga patsiendi jaoks sobiva lahenduse leidmine on oluline osa kardioloogide tööst.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee