Mirjam Esperk • 21 oktoober 2016 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Jostov: tulemusi näeme aasta pärast

Põlva haigla juhataja Koit Jostov.  Foto: IRL

E-lahenduste koondumine uude asutusse TEHIK võib parandada teabe vahetamist spetsialistide vahel, kuid uue ettevõtte käimalükkamine röövib aega ja raha, ennustab Põlva haigla juht Koit Jostov.

"Võibolla tuleb mingi efekt sellest, et kõik IT-teenused koondatakse kokku ja tekib mingi sünergia ning IT spetsialistid saavad üksteist toetada," avaldas Põlva haigla juht Koit Jostov lootust, kuid jääb siiski tulemuse osas skeptiliseks. "Aga teisalt ei ole ma kindel, et sama ministeeriumi alla uue analoogse firma moodustamine paneb rattad paremini veerema. Sedasama võiks ju ka olemasoleva firmaga teha."

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee