Mirjam Esperk • 23 oktoober 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliinikumis oli I poolaastal ületööd 2,6 miljoni euro eest

TÜ Kliinikum.  Foto: Raul Mee/ÄP

Kui esimese poolaastaga kogunes ületööd 2,6 miljoni euro eest, siis teise poolaasta kahe kuuga kogunes TÜ kliinikumis ületööd lisaks veel 1 miljoni euro eest.

Tartu Ülikooli Kliinikumi avalikkussuhete direktori Kristi Taela sõnul on haigekassa 2016. aasta leping (I ja II poolaasta kokku) statsionaarseks ravitööks 857 ravijuhu võrra väiksem kui 2015. aastal. “Kui aga võrrelda 2015. aasta tegeliku täitmisega, siis on leping 1 650 ravijuhu võrra väiksem – ka 2015. aastal pidi haigla lepingut ületama, sest haigeid oli rohkem, kui haigekassa lepingut sõlmides prognoosis,” kinnitas Tael.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee