Uudised
Ainult tellijale

Ortopeedid: Iga kolmas artroosihaige jõuab õigeaegselt operatsioonile

Foto: wikipedia.com

Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Selts ning Eesti Artroplastika Selts juhivad sotsiaalministeeriumi kirjavahetuses leitavas pöördumises tähelepanu, et alarahastamise tõttu on endproteesimiste järjekorrad liiga pikad ning õigeaegselt saab operatsioonile iga kolmas artoosihaige. Pakutakse välja ka lahendusi.

„Viimasel ajal laialdast kõlapinda leidnud haigekassa eelarve ülekulu on seadnud meditsiini erinevad valdkonnad raskete valikute ette. Löögi alla on sattunud ka liigeshaiguste plaaniline operatiivne ravi,“ kirjutatatakse tervise- ja tööministrile ning haigekassa nõukogu esimehele Jevgeni Ossinovskile, haigekassa juhatuse esimehele Tanel Rossile ning riigikogu sotsiaalkomisjon esimehele Aivar Kokale adresseeritud pöördumises.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee