28 oktoober 2016 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haiglate digiregistratuuris haigutab tühjus

Foto: Erik Prozes/ÄP

Samal ajal kui riik peab plaani, kuidas luua üle-eestiline digiregistratuur, pole haiglate kallid digilahendused massidesse jõudnud. Eesti inimene tahab võtta telefoni, helistada, kasvõi pikalt oodata ja siis muret kurta, mitte sahmida ID-kaardi paroolidega – niimoodi põhjendavad olukorda haiglad.

Praegustest digiregistratuuridest kõige nähtavamalt välja mängitud Tartu Ülikooli kliinikumi (TÜK) patsiendiportaali ePatsient kaudu tehakse umbes kolm protsenti kõigist esmastest tasuta arstiaegade broneeringutest. See ei ole veel suurem asi edulugu.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee