Uudised
Ainult tellijale

Iga kohapealne ravivõimalus päästab laevareisist

Kuressaare haigla juht Märt Kõlli  

Kuressaare Haigla panustab haigla juhi Märt Kõlli sõnul nii e- ku ka füüsiliste teenuste arendamisse miljoneid eurosid, et ühelt poolt rahuldada kohalik kunde ning teisalt leida võimalusi tasuliste teenuste pakkumiseks.

 Märt Kõlli sõnul peab Saaremaal haigla arendamisel arvestama saarlaste murede eripäraga. “Patsiendile on äärmiselt ebamugav mandrile minek, ükskõik, mis valdkonnas,” toob ta välja põhilise. Seetõttu panustataksegi, et haiglas oleks võimalikult palju erinevaid diagnostikavõimalusi, kuigi kogu aparatuuri ei kasutata kindlasti optimaalselt. “Iga kohapealne ravivõimalus säästab mandrile minekust,” selgitab Kõlli haigla esimest prioriteeti. 

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee