• 08.11.16, 11:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Lastefond tähistab sünnipäeva heategevusliku protsendipäevaga

SA TÜK Lastefond tähistab järgmine nädal oma 16. sünnipäeva. Sel puhul korraldatakse koostöös heade partneritega 14. novembril aktsioon, mille raames annetab rida ettevõtteid osa oma päevakäibest Lastefondi toetuseks.
Lastefond tähistab sünnipäeva heategevusliku protsendipäevaga
  • Foto: SA TÜK Lastefond
1,6% kogu päevakäibest annetavad Lastefondile restoran Polpo, hotellid Pallas ja London, Tassikookide Tartu kohvik, Solarise keskuse Gustav Gastro Cafe, Magaziini Tartu pood, Gotsu, Ränduri pubi ning Looduspere. Sõõrikukohvik aga toetab aktsiooni 16%-ga sõõrikute päevakäibest, Uus Apteek 16%-ga D-vitamiini toodete päevakäibest, Koduekstra 16%-ga teeküünalde komplektide päevakäibest ja Werner 16%-ga lahtiste trühvlite päevakäibest.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 14.05.25, 15:06
Ootame Meliva kliinikutesse HAMBAARSTE
Meliva hambakliinikud Tallinnas, Sakus Pärnus ja Kuressaares ootavad oma kollektiivi hambaarste!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele