Violetta Riidas • 11 november 2016 13:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Deniss Sõritsa tutvustas Brüsselis Eesti viljatusravi

European IVF Monitoring konsortsium 4.-5. november 2016.  Foto: Elite kliinik

Elite kliiniku naistearst Deniss Sõritsa osales Eesti esindajana 4.-5. novembril Brüsselis aset leidnud European IVF Monitoring konsortsiumil, et esitada Eesti andmed siin teostatud viljatusravi ja saadud tulemuste kohta.

European IVF Monitoring hõlmab 39 riiki, iga Euroopa riik oli kogunemisel esindatud ühe liikmega. Organisatsioon kogub Euroopas andmeid viljatusravi tulemuste kohta ja püüab soodustada andmete kogumist.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee