Tsahkna tooli võtab üle Iva

Uus sotsiaalkaitseminister Kaia Iva.
Uus sotsiaalkaitseminister Kaia Iva.

Uues valitsusliidus saab sotsiaalkaitseministri portfelli IRLi aseesimees Kaia Iva ja seni selles ametis olnud IRLi esimees Margus Tshakna asub kaitseministriks.

Töö- ja terviseministri portfell kuulub SDE-le ja ametis jätkab senine minister Jevgeni Ossinovski.

IRLile hakkavad Keskerakonna, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) ja IRLi kokkuleppe kohaselt kuuluma riigikogu väliskomisjoni, majanduskomisjoni, põhiseaduskomisjoni ja maaelukomisjoni ning julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni esimehe koht, kirjutas Postimees.

Ülejäänud erakonnad nimetasid oma ministrikandidaadid juba laupäeval. Keskerakonnast saab majandusministriks ilmselt Kadri Simson, haridusministriks Mailis Reps, maaeluministriks Martin Repinski ja riigihaldusministriks Mihhail Korb. SDEst jätkavad oma senisel kohal tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ja kultuuriminister Indrek Saar, välisministriks on esitatud Sven Mikser, siseministriks Andres Anvelt ning ettevõtlus- ja majandusarengu ministriks Urve Palo.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.