Uudised
Ainult tellijale

Perearstide suurima dividendisaagi noppis islandlane

Arst.  Foto: Postimees/Scanpix

Eesti maksusüsteem meelitab mujalt pärit perearste siin oma tulusid deklareerima. Kui mulluse dividendide TOPi võitis Iraagi päritolu perearst, siis tänavu leiame sellelt kohalt Rootsis tegutseva islandlase, kes ise elab Saksamaal.

Tänavuse perearstide dividendi TOPi tipus troonib Islandi päritolu Rootsis tegutsev 62aastane Sigurdur Gunnarsson, kelle fotot internet välja ei anna. Küll aga vastas ta Meditsiiniuudiste küsimustele e-kirja teel.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee