Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa räägib kaasa Euroopa Liidu sotsiaal- ja tervishoiupoliitikas

Haigekassa.  Foto: Andres Haabu/ÄP

Rahvusvaheline mittetulunduslike kindlustusseltside ühendus AIM (Association Internationale de la Mutualité) võttis 24. novembri kohtumisel Pariisis seisukoha Euroopa Komisjonile esitatava sotisaalõiguste raamdokumendi osas.

Dokument annab suure panuse kvaliteetsete tervishoiuteenuste jätkusuutlikusele ja kättesaadavusele kõigile eurooplastele. Oma panuse Euroopa Liidu poliitikasse andis ka haigekassa, rääkides kaasa dokumendi valmimise protsessis. kinnitas oma sõnavõtus, et sotsiaalõigused on kahtlema Euroopa Liidu majandusliku kasvu oluline komponent. Sellele vaatamata ei tohi me unustada oma põhiväärtusi ja peame pidama meeles, et inimõigused ei ole lihtsalt majandusliku arengu tingimus, vaid eesmärk iseeneses. Nende tagamine on Euroopa kõige olulisem siht.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee