Reedel, 2.detsembril peab kliinikum Tartu loodusmajas keskkonnakonverentsi „Tervishoid ja keskkond – eile, täna ja homme"
Kliinikum korraldab keskkonnakonverentsi
Konverentsil keskendutakse tervishoius tekkivate jäätmete käitlemisele, jäätmekäitluse korraldusele haiglas, aga püütakse saada ka vastus küsimusele kui kallis on roheline tervishoid.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele