30 november 2016 12:42
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Gruusia arstid tulevad Eestisse praktiseerima

Foto: pixabay.com

Medicine Estonia klaster külastas novembri algul Gruusiat, et tutvustada seal meditsiinivõimalusi Eestis. Visiidi tulemusena saabuvad kaks Gruusia arsti juba lähikuudel Eestisse praktiseerima.

Medicine Estonia klastri juhatuse liikme ja Ida-Tallinna Keskhaigla turundusjuhi Inge Suderi sõnul oli Gruusia arstide ja haiglajuhtide huvi Eestiga koostöö tihendamise vastu suur. “Tundub, et koostöövõimalused on suured eelkõige kirurgia, pediaatria ja onkoloogia valdkonnas. Kindlasti on põnev võimalus Gruusia meditsiinitudengite vahetus Tallinna tervishoiukõrgkooliga. Nende võimaluste täpsema kaardistamisega visiidil osalenud tervishoiukõrgkooli juhid nüüd pärast visiiti tegelevadki,” kommenteeris Inge Suder visiidi tulemusi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee