Viru Haiglat asus juhtima Rannar Vassiljev

Viru haigla juhatuse esimees Rannar Vassiljev.
Viru haigla juhatuse esimees Rannar Vassiljev.

Detsembri algusest on Viru Haigla ASi juhatuse esimees endine tervise- ja tööminister Rannar Vassiljev.

Vassiljevi sõnul kaalus ta ettepanekut erasektori tervishoiuasutust juhtima asuda põhjalikult. „Viru Haigla tegutseb juba täna erinevates tervishoiu ja hoolekande valdkondades ning töötajate hulk läheneb poolele tuhandele. Samas on ambitsioonid veelgi suuremad, mis oli ka üheks põhjuseks, miks otsustasin oma nõu ja jõuga appi tulla. Kui mu varasem valdkonnakogemus pärineb avalikust sektorist, siis nüüd saan praktika teise poole pealt“, lisas Rannar Vassiljev.

,,Näeme Eesti tervishoiu- ja hoolekandesektoris suurt potentsiaali, mistõttu on Viru Haiglasse investeerinud nii Eesti kui Soome investorid’’, selgitas Viru Haigla nõukogu esimees Arvo Antropov. ,,Tapa Haiglast välja kasvanud Viru Haigla on käesoleva aastaga viinud lõpuni esimesed edukad ülevõtmised ning plaanib lähiaastatel veelgi tugevamalt laiendada oma haaret sektoris. Uudse visiooni elluviimiseks pöördusime Rannar Vassiljevi poole, kelle pühendumus tervishoiule ja ainulaadne töökogemus tagavad meie hinnangul Viru Haigla progressiivse ülesehitamise ja jätkusuutliku arengu.''

Viru Haigla AS tegeleb eriarstiabi-, kiirabi- ja hooldekoduteenuse osutamisega, lähiajal on plaanis laiendada tegevusvaldkondi esmatasandi tervisekeskuste ja erihoolekandeteenuste võrra.

Rannar Vassiljev on olnud tervise- ja tööminister, Riigikogu rahanduskomisjoni esimees, Rakvere linnapea ja rahanduse ja sotsiaalvaldkonna abilinnapea.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.