Haigla vahetas välja kiirabi juhatuse

Viru Haiglale kuuluva Karell kiirabi juhatusest lahkuvad senised liikmed Peeter Puskai ja Ave Põlluaas, kelle asemel asuvad tööle Viru haigla juhatuse esimees Meelis Kukk ja Viru haigla meditsiiniteenuste arendusjuht Lenne Rätsep.

Meelis Kuke väitel ei hakka juhatuse koosseisu vahetamisega kiirabitöös midagi drastiliselt teisiti olema. "Esialgu otsime kiirabisse endale uue peaarsti ja siis vaatame, kas on ka rohkem tööjõudu vaja," kommenteeris ta tulevaid muutuseid Delfile.

Endine juhatuse liige Ave Põlluaas on kiirabiteenuste juhina tööl kuni 18. augustini. Miks ta aga sellel kohal jätkata ei tahtnud? Põlluaasa enda sõnul on põhjus väsimuses. "Ma olen 16 aastat olnud tööl, nüüd on vaja natuke puhata ja uusi väljakutseid," rääkis ta. "Lihtsalt, asjad saavad otsa."

Endise juhatuse liikme Peeter Puskai väitel oli lahkumine sõbralik ja nõukogul otseselt mingeid pretensioone juhatuse kohta polnud. "Initsiatiiv juhatuse tagasikutsumiseks tuli nõukogu poolt ja mina juhatuse liikmena aksepteerisin seda," märkis ta.

Viru haigla on erahaigla, mis kuulub 1Care Grupp OÜ kaudu soomlasele Vesa Silaskivile.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.