11 detsember 2016 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Paljud lapsed on passiivsed suitsetajad

Foto: Raul Mee/ÄP

Üheks tõsiseks ohuks laste tervisele on passiivne suitsetamine. Tubakasuits võib mõjutada kõrvalseisvat mittesuitsetajat isegi rohkem kui suitsetajat, kelle kopsud on tubakasuitsu tõttu juba ärritusseisundis ja ega luba ülejäänud sigaretikeemial nii kergelt imenduda.

Lisaks takistab ka filter suitsetajal teiste kahjulike ainete sattumist organismi. Mittesuitsetajal selline kaitse puudub.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee