Liis Ilves • 7 jaanuar 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH pürgib Euroopa tunnustatud meditsiinikeskuseks

Regionaalhaigla teadus- ja arendusteenistuse juhataja doktor Eduard Maron.  Foto: PERH

Põhja-Eesti Regionaalhaigla on Eesti tipphaigla, mille põhiväärtused on patsiendikesksus, professionaalsus, uuendusmeelsus ja meeskonnatöö, ning eesmärgiks olla õppe-, teadus- ja arendustöö eestvedaja meditsiinis ja tervishoius.

Regionaalhaigla (PERH) teadus- ja arendusteenistuse juhataja doktor Eduard Maron kirjeldas haigla värskes ajakirjas, et viimase viie aasta jooksul on haigla roll oluliselt laienenud.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee