Triin Tabur • 12 jaanuar 2017 08:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Gripp nõudis Eestis imiku elu

Viie haigla andmetel on gripi tõttu surnud sel hooajal 7 inimest.  Foto: Scanpix/Caro

Viie haigla andmetel on gripi tõttu surnud sel hooajal seitse inimest, neist kuus vanuses üle 70 eluaasta ning üks 7-kuune laps.

Aasta esimesel nädalal (02.01. - 08.01) langes ülemiste hingamisteede viirusnakkuste tõttu arstide poole pöördunute üldarv 12 protsendi võrra, kuid nende hulgas kasvas grippi või gripitaoliste haigestumiste arv 15 protsenti, teatas terviseamet.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee