18 jaanuar 2017 10:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Oksanen: Vaktsineerime vaid neid lapsi, keda tahame alles jätta!

Foto: Internet

Vaktsineerimise temaatikasse on sisenenud ka Eesti juurtega Soome kirjanik Sofi Oksanen: "Kõiki lapsi ei pea vaktsineerima, piisab neist, keda soovime alles jätta!"

Oksanen postitas oma facebooki seinal: "Jagan harva meeme, seda jagan: haruharva on oluline sõnum nii osavalt pildis ja sõnas kokku võetud. Kiiresti levivad nakkushaigused ei ole enam probleem, sest nakkusi – tänu vaktsiinidele – ei ole enam. Perekonna laste hulga saab ise määrata, sest laste suremus on Soomes peaaegu olematu. Olukord muutub, kui vaktsineerida valikuliselt."

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee