TAI uus direktor on Annika Veimer

Annika Veimer.
Annika Veimer.

Esmaspäeval 16. jaanuaril asub ametisse Tervise Arengu Instituudi uus direktor Annika Veimer, kes on alates 2007. aastast töötanud TAI arendusdirektorina.

Annika Veimer töötab Tervise Arengu Instituudis 2004. aastast. Kuni 2007. aasta aprillini oli ta ülemaailmse AIDSi, tuberkuloosi ja malaaria vastu võitlemise fondi (Global Fund) Eesti programmijuht ning seejärel jätkas tööd arendusdirektorina.

Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ning Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas strateegilise juhtimise eriala.

Tervise Arengu Instituut jätkab uue peadirektori sõnul tööd rahvatervise ja sotsiaalteaduste kompetentsikeskusena.

"Meie eesmärk on toetada tõenduspõhise tervisepoliitika elluviimist. Jätkame intensiivset tööd HIV ja narkomaania ning mittenakkushaiguste ennetamisega, et suunata inimesi terviseteadlikuma käitumise poole, mõjutada tervist toetavaid hoiakuid ning pakkuda kvaliteetseid tervishoiu- ja sotsiaalteenuseid," ütles Veimer.

Üha suurenevat rolli näeb Annika Veimer koostööl. "Teadus- ja arendusasutuste, ettevõtjate ja riigiasutuste omavaheline koostöö on tähtis ning peab kasvama," sõnas ta.

Tervise Arengu Instituudi teadusnõukogu kuulutas instituudi peadirektori konkursi välja tänavu septembris, kokku kandideeris kolm inimest.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.